top of page

IBM neemt WDG Automation over

  • Foto van schrijver: Novadoc Redactie
    Novadoc Redactie
  • 23 jul 2020
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 20 nov 2020

"Door deze overname wordt IBM ook een grote speler op de markt van Robotic Process Automation (RPA), naast bijvoorbeeld Automation Anywhere, UiPath en Blue Prism"

RPA

Met de acquisitie krijgt het fameuze IBM DBA, het platform voor automation, ook een eigen, ingebedde RPA component naast de al bestaande workflow, content en AI-componenten.

Volgens analisten als Forrester en Gartner, is RPA op dit moment top of mind in elke board room. Door RPA niet als stand alone maar als totaaloplossing te bieden met BPM, Content en AI, is IBM koploper op het gebied van HyperAutomation.


Hyperautomation combineert de toepassing van geavanceerde technologieën, waaronder Artificial Intelligence (AI) and Machine learning om processen verdergaand te automatiseren en mensen te ondersteunen.


 
 
 

Comments


Neem contact op.

Contactformulier

Neem contact op met Novadoc

Novadoc gebruikt deze gegevens om contact met mij op te nemen en verwijdert ze op verzoek. Gegevens worden in geen geval aan derden ter beschikking gesteld.

Bedankt voor uw vraag. Wij komen zo snel mogelijk bij u terug met een antwoord.

Novadoc ECM BV
Papendorpseweg 97
3528 BJ Utrecht

KvK: 32068845


T: 088-2009500
@: 
info@novadoc.nl

  • Gray LinkedIn Icon
  • Twitter
logo witte letters zwarte lijnen crop.pn
bottom of page